Subwoofer Pioneer TS-A250S4
Kód: TS-A250S4
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Obvykle na sklade do 48 hod.
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Subwoofer 250 mm, 400 W RMS, 77 dB (SPL 2,83V/1m), 4 Ω
Detailné informácie
Naše služby
Podrobný popis
Technické vlastnosti
Typ subwooferu : Subwoofer
Priemer subwooferu : 250 mm (10")
Max. výkon : 1300W
RMS výkon : 400W
Frekvenčný rozsah : 20 - 2000 Hz
Impedancia : 4 Ω
Citlivosť : 77 dB
Montážna hĺbka : 133 mm
Fs - rezonančná frekvencia : 30 Hz
Značka / výrobca : Pioneer - webové stránky
Dodatočné parametre
Kategória: Subwoofery do auta 250 mm (10")