Predajňa v Prahe

Keď naša firma v roku 2015 otvárala v Prahe svoju prvú pobočku, naši zákazníci si tam mohli prezrieť tovar pred nákupom a prípadne si nechať poradiť s výberom autorádia. Odvtedy sme už poriadne vyrástli a získali bohaté skúsenosti. Dnes už máme zriadenú novú modernú pobočku na ul. Toužimská 889/D6, Praha-Letňany s otváracími hodinami Po – Št 9.00 – 18.00 hod., Pi 9.00 – 17.00 hod. (obedová prestávka 12.00 – 12.45 hod.), vzdialenú len 15 – 20 minút od centra. Naši špičkoví technici a zamestnanci s mnohoročnými skúsenosťami v odbore si hravo poradia ako s multimédiami, reproduktormi a high-end ozvučením, tak s odhlučnením alebo autokozmetikou na detailing. Okrem toho vám radi poradia, ktoré komponenty budú najvhodnejšie pre vaše vozidlo. V predajni však neponúkame len predaj a výdaj objednávok alebo poradenstvo – je možné si dohodnúť aj montáž vybraného tovaru. Vďaka pätici profesionálnych technikov a dielni s rozlohou necelých 100 m2 môžeme pracovať na 2 až 3 vozidlách súčasne.

Čo nájdete u nás v pobočke?

  • Najpredávanejšie modely autorádií v zapojenom stave
  • Ukážky subwooferov v boxe, aktívnych subwooferov pod sedadlom alebo samotných subwooferových reproduktorov
  • Vystavené zosilňovače na ozvučenie auta
  • Autokozmetiku a príslušenstvo
  • Rôzne typy reproduktorov
  • Tlmiace a odhlučňovacie materiály
  • Aktívne demo dvere so zabudovanými repro a odhlučnením, aby ste mohli porovnať rozdiel

IMG_4463

Všetko na jednom mieste

Vďaka tomu, že sa naša pobočka, sklad a dielňa nachádzajú na jednom mieste, v prípade objednania do predajne si budete môcť odniesť tovar už v priebehu niekoľkých minút alebo si rovno dohodnete jeho montáž do vozidla.

Čakací kútik

V predajni sme pre našich zákazníkov pripravili aj čakací kútik s pohodlnými kreslami, stolom a možnosťou dať si zdarma vodu, kávu alebo čaj. Ak ide o montáž na počkanie, môžete sa pripojiť na našu firemnú Wi-Fi a počas čakania pohodlne pracovať na notebooku alebo len tak surfovať na webe na mobile.

IMG_4465

Parkovanie

U nás môžete starosti s parkovaním zahodiť za hlavu. Priamo pred predajňou máme parkovisko, kde je k dispozícii 6 – 8 parkovacích miest určených pre zákazníkov 2din.cz

parkoviste_2din