Ozvučenie vozidiel

Špecializujeme sa na profesionálne ozvučenie vozidiel značiek:

BALÍČKY OZVUČENIA

Nižšie sa môžete zoznámiť s našou ponukou balíčkov ozvučenia do auta, ktoré sme rozdelili do štyroch kategórií podľa počtu a ceny nových komponentov, náročnosti inštalácie a prípadných odhlučňovacích/vytlmovacích prác. Vyberú si tu ako nenároční klienti, ktorí hľadajú overenú kvalitu za rozumnú cenu, tak aj tí najnáročnejší zákazníci, ktorým ponúkame príplatkové riešenia spolu s možnosťou zostaviť balík na mieru podľa ich požiadaviek a vlastností vozidla.

Balíček STARTER
ÚROVEŇ OZVUČENIA
 
Výkon zostavy: do 120W
Výmena 6-8 reproduktorov za Helix alebo Focal
Základné odhlučnenie dverí v dvoch vrstvách
Cena balíčka
cca 790 €
Zjistiť viac
Zjistiť viac
Balíček AUDIO+
ÚROVEŇ OZVUČENIA
 
Výkon zostavy: do 620W
Výmena 6-8 reproduktorov za Helix alebo Focal
Základné odhlučnenie dverí v dvoch vrstvách
Montáž subwoofera do rezervného kolesa
Odhlučnenie vane rezervného kolesa
Cena balíčka
cca 1 590 €
Zjistiť viac
Zjistiť viac
Balíček PREMIUM PRO
ÚROVEŇ OZVUČENIA
 
Výkon zostavy: do 900W
NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA
1 HODINA LADĚNÍ ZDARMA
Výmena 6-8 reproduktorov za Helix alebo Focal
Základné odhlučnenie dverí v dvoch vrstvách
Montáž subwoofera do rezervného kolesa
Odhlučnenie vane rezervného kolesa
Montáž a ladenie 4-kanálového zosilňovača Helix s DSP procesorom
Náhradné vozidlo zadarmo
NAVYŠE
NÁHRADNÉ VOZIDLO
1 HOD. LADENIA
Cena balíčka
cca 2 490 €
Zjistiť viac
Zjistiť viac
Balíček ULTIMATE
ÚROVEŇ OZVUČENIA
 
Výkon zostavy: do 2340W
NÁHRADNÍ VOZIDLO ZDARMA
2 HODINy LADĚNÍ ZDARMA
Výmena 8-12 reproduktorov za Focal K2 Power alebo Helix Compose i7
Premium odhlučnenie dverí v piatich vrstvách
Montáž high-end subwoofera JL Audio
Montáž a ladenie 8- až 12-kanálového zosilňovača Helix s DSP procesorom
Náhradné vozidlo zadarmo
NAVYŠE
NÁHRADNÉ VOZIDLO
2 HOD. LADENIA
Cena balíčka
od 5 990 €
Zjistiť viac
Zjistiť viac

PROFESIONÁLNA MONTÁŽ

Sme 2din.sk – špecialisti na profesionálne ozvučenie automobilov, o čom svedčí viac ako 200 high-end montáží a armáda spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám opakovane vracajú. Naša montážna dielňa v Prahe sa pýši oficiálnou certifikáciou od samotného vývojového centra nemeckej spoločnosti Audiotec Fischer, kde sa náš zvukový špecialista školí. S nami tak máte istotu, že svoje auto zverujete do rúk skutočných odborníkov, ktorí ho ozvučia k vašej absolútnej spokojnosti.

MÁTE ZÁUJEM O OZVUČENIE SVOJHO VOZIDLA??

Neváhajte a obráťte sa na nás! Radi vám poradíme. Následnú montáž potom zrealizujeme v čo možno najkratšom čase a k vašej maximálnej spokojnosti.

PREČO CHCIEŤ LEPŠÍ ZVUK A KOMFORT V AUTE?

Auto je náš druhý domov Priemerný vodič strávi v aute skoro 5 rokov života, pričom u niektorých je tento čas ešte oveľa dlhší. A to už je sakramentsky dobrý dôvod na to, aby sme si jazdu čo najviac spríjemnili! Trestuhodná úroveň továrenských audio systémov v dnešných vozidlách (o nedostatočnom odhlučnení ani nehovoríme), a to aj pri zdanlivo prémiových značkách, si žiada kvalitný upgrade. Pretože kvalitne ozvučené auto znamená lepší pôžitok z hudby a väčšiu radosť z jazdy. A teda aj kvalitnejší život.
PRE MILOVNÍKOV HUDBY NEVYHNUTNOSŤ Ak ste skutočnými milovníkmi hudby a chcete si svoje obľúbené skladby vychutnať naplno vo všetkých frekvenčných pásmach, potom je aktualizácia audio zostavy vo vašom aute jasnou voľbou. Ale pozor! Súčasťou našich balíčkov zvukových systémov nie je len montáž kvalitných komponentov, ktoré zlepšia zvuk, ale aj odhlučnenie určitých častí vozidla, aby sa potlačili nežiaduce zvuky prevádzkového charakteru. To všetko pre váš maximálny zážitok z počúvania.

BALÍČKY OZVUČENIA PODROBNEJŠIE

Nižšie si môžete podrobnejšie prečítať, čo každý balíček obsahuje a v čom vyniká. Naším najpredávanejším balíčkom je však Premium Pro, a to vďaka prijateľnej cene a kvalite vrátane výkonu, ktorý je naozaj neskutočný. Je dôležité poznamenať, že ak už je vo vozidle príplatkový sound systém, tak sa ponuka vzhľadom na zložitosť inštalácie vždy rieši individuálne. Naši technici si poradia s drvivou väčšinou sound systémov, ktoré dokážeme prerobiť, či už ide o BOSE, Harman/Kardon alebo Canton a pod.

STARTER
Parametre nového ozvučenia
Hlasitosť a čistota +30%
Dynamika +30%
Basy +35%
Montáž v našej dielni!

Rýchla montáž do 8 hodín 

8 hodín (1 technik) | 1 PRACOVNÝ DEŇ
 
Opis balíčka
Náš základný balíček STARTER obsahuje 6 až 8 reproduktorov, a to do predných dverí komponentné a zadné buď komponentné, alebo koaxiálne. V rámci balíčka STARTER používame komponenty značky Helix radu PFK alebo Focaly radu Inside. Ide o reproduktory strednej triedy, ktoré zahrajú skvele pri vyváženom pomere cena/výkon. Dvere vo vozidle odhlučňujeme základným balíčkom tlmenia, a to v dvoch vrstvách. Výkon audio zostavy z balíčka STARTER je 120 W, ale veľa závisí od výkonu originálneho autorádia, ktorý je v drvivej väčšine prípadov nedostatočný.
Prirovnanie: Klasický soundbar k TV bez subwoofera Balíček STARTER vám za málo peňazí zaistí lepší zážitok z počúvania
Cena 790 €cena je vr. DPH a je orientačná
AUDIO+
Parametre nového ozvučenia
Hlasitosť a čistota +50%
Dynamika +50%
Basy +70%
Montáž v našej dielni!

Rýchla montáž do 16 hodín pre 1 technika

8 hodín (2 technici) | 1 PRACOVNÝ DEŇ
 
Opis balíčka
AUDIO+ okrem 6-8 reproduktorov zo základného balíčka predných a zadných reproduktorov značky Helix alebo Focal po novom zahŕňa aj výkonný subwoofer do rezervného kolesa. Výhodou subwoofera do rezervného kolesa je, že samotné koleso zostáva vo vozidle. Štandardom tohto balíčka ozvučenia je aj dvojvrstvové odhlučnenie dverí. Čiastočne odhlučníme aj vaňu rezervného kolesa v kufri. Odporúčame prikúpiť kompletné odhlučnenie kufra a piatych dverí za cca 530 €. Možnosť prémiového 5-vrstvového odhlučnenia za cca 199 €.
Prirovnanie: Soundbar 2.1 so subwooferom k TV Reproduktory, odhlučnenie a subwoofer – balíček AUDIO+ obsahuje všetko, čo by mala mať správna audio výbava už z výroby auta.
Cena 1 590 €cena je vr. DPH a je orientačná
PREMIUM PRO
Parametre nového ozvučenia
Hlasitosť a čistota +95%
Dynamika +95%
Basy +100%
Montáž v našej dielni!

Standardní montáž do 22 hodín pre 1 technika

8-10 hodín (2 technici + 1 ZVUKOVÝ ŠPECIALISTA) | 1-2 PRACOVNÉ DNI
 
Opis balíčka
PREMIUM PRO je náš najpredávanejší balíček. Nájdete v ňom všetko, čo obsahuje AUDIO+, teda predné a zadné reproduktory Helix PFK alebo Focal Inside, subwoofer do rezervy, ale celý audio systém bude poháňaný výkonným zosilňovačom s procesorom značky Helix M FOUR DSP. Vďaka vysokému výkonu nabudíme všetky reproduktory a DSP procesor vyladený naším zvukovým majstrom dokáže zvýšiť kvalitu zvuku vo vozidle o stovky percent. Samozrejmosťou je aj základné odhlučnenie dverí. V tomto balíčku našim zákazníkom ponúkame náhradné vozidlo zadarmo vrátane benzínu, a to na 200 km. Pre kompletný servis a radosť z počúvania poskytujeme 1 hodinu času nášho zvukového špecialistu na celkové doladenie systému po rozohratí. Odporúčame objednať kompletné odhlučnenie kufra a piatych dverí za cca 530 €. Prémiové 5-vrstvové odhlučnenie dverí je k dispozícii za cca 199 €. Reproduktory vyššej triedy Helix Ci3 podľa priania, len za 200 € navyše.
Prirovnanie: Kvalitné domáce kino 5.1 so subwooferom a vyváženým zvukom k TV Ak milujete hudbu a hľadáte skutočnú kvalitu za príjemnú cenu, s balíčkom PREMIUM PRO získate viac, ako čakáte.
Cena 2 490 €cena je vr. DPH a je orientačná
ULTIMATE
Parametre nového ozvučenia
Hlasitosť a čistota +100%
Dynamika +100%
Basy +100%
Montáž v našej dielni!

Náročná montáž do 60 hodín 

60 hodín (2 technici + 1 zvukový specialista) | 3 PRACOVNÉ DNI
 
Opis balíčka
Balíček ULTIMATE je určený pre skutočných fajnšmekrov a obsahuje tie najlepšie komponenty, ktoré možno na trhu zohnať. Nájdete tu 8 až 12 reproduktorov značiek Helix Compose Ci7, Brax alebo Focal K2 prípadne Utopia spolu s high-end aktívnym subwooferom značky JL Audio. Zosilňovač sa vždy rieši individuálne podľa toho, aký sa najviac hodí do daného vozidla, my vždy volíme zosilňovače s DSP značky Helix. Na výber máme od Helix V Eight až po absolútnu svetovú špičku Helix P Six DSP Ultimate. Aj tu potom v kufri nájdete externý aktívny subwoofer značky JL Audio. Výkon zostavy dosahuje pozoruhodných 2 340 W. Aby ste si mohli naplno vychutnať jej kvalitu, zahŕňa balíček ULTIMATE aj 5-vrstvové odhlučnenie dverí. V tomto balíčku pre našich zákazníkov ponúkame náhradné vozidlo zadarmo vrátane benzínu, a to na 300 km. Pre kompletný servis a radosť z počúvania poskytujeme 2 hodiny času nášho zvukového špecialistu na celkové doladenie systému po rozohratí. Odporúčame kompletné odhlučnenie s balíčkom Premium Plus od 2 490 €.
Prirovnanie: Pokročilé high-end domáce hifi od 20 000 € Balíček ULTIMATE je určený pre tých najnáročnejších, ktorí v kvalite zvuku neznesú ani ten najmenší kompromis.
Cena od 5 990 €cena je vr. DPH a je orientačná

MÁTE ZÁUJEM O OZVUČENIE SVOJHO VOZIDLA?

Neváhajte a obráťte sa na nás! Radi vám poradíme. Následnú montáž potom zrealizujeme v čo možno najkratšom čase a k vašej maximálnej spokojnosti.

Audiotec Fischer
OSVEDČENÁ NEMECKÁ KVALITA

Firma Audiotec Fischer je jedným z najlepších výrobcov špičkových audio komponentov na svete. Reproduktory, subwoofery a zosilňovače s DSP procesormi z portfólia značiek spadajúcich pod AF sa vyznačujú mimoriadnou kvalitou a boli navrhnuté tak, aby poskytovali dychvyrážajúce zážitky z počúvania vašej obľúbenej hudby. Vďaka poctivému nemeckému prístupu s dôrazom na detaily má rodinná firma z mestečka Schmallenberg armádu spokojných zákazníkov – milovníkov hudby z celého sveta. Technici v našej dielni nedajú na výrobky týchto nemeckých géniov dopustiť.

VAŠE POHODLIE JE PRE NÁS DÔLEŽITÉ
NÁHRADNÉ VOZIDLO NA OBDOBIE MONTÁŽE

Je nám jasné, že mnohí ľudia sa bez auta nezaobídu ani jeden deň. Preto našim zákazníkom ponúkame možnosť zapožičať si na obdobie montáže náhradné vozidlo – firemný Hyundai i30. S ním potom hravo zvládnete všetky svoje bežné cesty a povinnosti. Keď bude ozvučenie vášho auta hotové, jednoducho nám auto priveziete späť a odídete tým svojím. Cena zapožičania je 0,35 €/km vrátane benzínu. Ak si zvolíte balíček Premium Pro alebo Ultimate, vozidlo si môžete požičať zadarmo na 200-300 km.

MÁME CERTIFIKÁCIU OD NEMECKÉHO AUDIOTECH FISCHER Vďaka profesionálnemu školeniu, ktoré naši technici absolvujú v nemeckom sídle firmy, sa môžeme pýšiť statusom certifikovanej dielne na montáž špičkových high-end produktov rodinnej firmy a jednotky na trhu v oblasti audio techniky do automobilov – Audiotec Fischer, pod ktorej krídla spadajú značky Helix, Brax a Match.
POUŽÍVAME NAJLEPŠIE ZOSILŇOVAČE S DSP PROCESORMI NA SVETE Naše audio zostavy poháňajú výhradne osvedčené komponenty špičkovej kvality značiek Helix a Match (spadajú pod materskú firmu Audiotec Fischer). Tento výrobca každoročne vyhráva množstvo cien v kategórii top zosilňovačov a audia do áut. Ocenenia zbiera po celom svete.
PRIEBEŽNE SA ŠKOLÍME V OBLASTI OZVUČOVANIA A LADENIA DSP Naši technici, ktorí sú zodpovední za ozvučenie a následne vyladenie zosilňovačov s DSP procesormi s cieľom zabezpečiť maximálnu kvalitu zvuku s ohľadom na podmienky vo vozidle a požiadavky klienta, sú pravidelne školení a oboznamujú sa s novými technológiami v audio svete. To nám umožňuje držať krok s neustálym vývojom softwaru na ladenie DSP a ponúkať našim klientom len tie najlepšie riešenia.

Niečo málo o nás...

Na jedinom mieste sme pre vás vytvorili komplex, ktorý zahŕňa sklad, predajňu a modernú montážnu dielňu, aby sme vám zaisťovali maximálne pohodlie.

Thomas Riefler
Majiteľ spoločnosti
thomas@2din.cz

NEZÁVÄZNÝ DOPYT

Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole
Povinné pole

Odoslaním súhlasíte sa zásadami spracovania osobných údajov.

Vaša správa bola úspešne odoslaná.
Vyplňte všetky povinné polia.