Naše sklady v Prahe

Na trhu pôsobíme už od roku 2015, a preto vieme, aký typ tovaru je v našom segmente najžiadanejší. Vďaka analýzam predajov a obratovosti sa nám podarilo zorganizovať naše skladové priestory tak, aby naši zákazníci mali vždy prístup k tomu, o čo je najväčší záujem, a mohli si to ihneď vyzdvihnúť. Kde sa nachádzajú naše sklady, čo v nich nájdete a ako fungujú?

IMG_9978 (1)

Existujúce skladové priestory 2din.sk nájdete na rovnakej adrese, kde sa nachádza aj naša predajňa spolu s montážnou dielňou, v ktorej naši technici robia všetky prestavby áut a montáže audio techniky – Toužimská 889 / D6, Praha - Letňany.

Hlavný sklad je veľký necelých 100 m² a tovar siaha až do 3 m výšky. Nájdeme v ňom širokú škálu najobľúbenejších reproduktorov, autorádií, zosilňovačov, subwooferov, konektorov, podložiek pod reproduktory a podobne.

IMG_9973 (1)

Vzhľadom na to, že sú naše skladové priestory plne synchronizované s naším objednávkovým systémom, sú všetky informácie na webových stránkach 2din.sk týkajúce sa celkovej dostupnosti tovaru a počtu kusov vždy plne aktualizované a zobrazujú sa bez omeškania. Ak na webe pri nejakom produkte uvidíte informáciu Na sklade ihneď – Praha, znamená to, že si tovar môžete ihneď vyzdvihnúť.

Dostupnost_sklad_2dinsk

Vždy je, samozrejme, lepšie tovar si objednať online a počkať na potvrdzovaciu SMS alebo e-mail. Skrátite si tak čas čakania na vyzdvihnutie. Ten sa, samozrejme, trochu predĺži, ak k nám dorazíte bez objednávky a tovar si zakúpite u nás v predajni, pôjde však len o niekoľkominútové zdržanie.

Fotografie skladov