O nás

O nás

Sme 2din.cz – česká firma nadšencov do car audia s modernou predajňou, luxusnou dielňou a skladmi v Prahe. Zaoberáme sa všetkým, čo súvisí s ozvučením automobilov, od predaja prémiových autorádií a odhlučnenia, reproduktorov až po profesionálne ozvučenie vozidiel, ktoré robia technici v našej dielni. V našom sortimente nájdete aj množstvo auto doplnkov a širokú paletu špičkových detailingových prípravkov od najlepších výrobcov autokozmetiky na svete.

V Česku patríme medzi jednotky v odbore a túto pozíciu plánujeme ešte posilniť. V roku 2023 sme dokončili expanziu na slovenský trh, kde sme spustili plnohodnotný e-shop 2din.sk. Svojim klientom ponúkame konzultácie, montáž kvalitného audia a v neposlednom rade aj odhlučnenie vozidiel, ktoré zaisťuje partia šikovných technikov v našej montážnej dielni v Prahe. Unikátom nielen v českom, ale aj v celoeurópskom meradle je náš 3D konfigurátor odhlučnenia, vďaka ktorému si naši klienti môžu poskladať balíček odhlučnenia na mieru. Náš hlavný smer je komplexné a high-end ozvučenie všetkých nových aj starších vozidiel. 

 

Všetko na jednom mieste

Hoci sme začínali ako mikro e-shop s 5 produktmi, teraz sme už oveľa ďalej. Aj obchod samotný prešiel obrovskými zmenami – niekoľkokrát sme ho od základu prekopali a náš sortiment sa z niekoľkých autorádií rozrástol na tisíce produktov z branže car audio, odhlučnenia, autodetailingu alebo multimédií do auta. Už dlho nás môžete navštíviť v našej moderne zariadenej pražskej predajni, ktorá má necelých 50 m² a kde vás privítajú naši ochotní zamestnanci. Potrebujete s niečím pomôcť alebo poradiť? Neváhajte a zastavte sa u nás!

Máme aj montážnu dielňu, kde prebiehajú všetky montážne práce. Má 100 m² a patrí k najmodernejších zariadeniam tohto typu v Českej republike. Samozrejmosťou je aj elitný tím technikov, ktorí svojej práci naozaj rozumejú. Okrem toho vlastníme veľké skladové priestory, ktoré vďaka prepracovanému a odskúšanému objednávkovému systému umožňuje okamžitú expedíciu, čo skracuje dodacie lehoty a zvyšuje spokojnosť našich zákazníkov.

Na trhu od roku 2015 Na základe našich bohatých dlhoročných skúsenosti v oblasti ozvučenia a odhlučňovania vozidiel sme schopní ponúknuť širokú škálu vysokokvalitných služieb, ktoré vám pomôžu vylepšiť zvukový zážitok vo vašom vozidle.
Sklad, predajňa a dielňa Na jednom mieste sme pre vás vytvorili komplex, ktorý zahŕňa sklad, predajňu a modernú montážnu dielňu, aby sme vám zaistili maximálne pohodlie.
Sme tím 7 ľudí Náš tím sa skladá zo 7 stálych členov, ktorí sú vášnivými nadšencami do automobilov a tvrdo pracovali na rozvoji 2din.cz, aby sme dosiahli súčasný úspechu.

Naše úspechy

  • Revolúcia v odhlučnení – vytvorili sme 3D konfigurátor odhlučnenia, vďaka ktorému si naši zákazníci môžu vytvoriť balíček odhlučnenia.
  • Prišli sme s novou metódou vrstvenia odhlučňovacích materiálov v aute.
  • Ako jedni z prvých v Česku sme dokázali prestavať prémiové“ sound systémy vďaka pokročilému kódovaniu vozidla.
  • V priebehu pár rokov sme sa vypracovali na firmu v top 3 v odbore v ČR.
  • Máme ľudí, ktorí rozumejú hudbe a dokážu ladiť aj pokročilé systémy, čo je v našich končinách vzácnosť.
  • V našom e-shope si môžete vyberať z cca 9 500 produktov.
  • Vstúpili sme na slovenský trh, kde sme spustili plnohodnotný e-shop. 

Náš tím

Zoznámte sa s naším tímom nadšencov do áut a makačov, ktorí dotiahli 2din.cz tam, kde dnes je. Milujeme kvalitný zvuk a ticho v autách a trúfame si tvrdiť, že to vidieť.

Thomas Riefler

Thomas je zakladateľ a šéf firmy 2din.cz, ktorého autá bavia už od útleho detstva. Vždy si prial mať biznis, ktorý by s nimi nejako súvisel, avšak keď zakladal malý e-shop s autorádiami, tak mu ani vo sne nenapadlo, ako veľmi firma v priebehu pár rokov vyrastie. Skrátka a dobre, keď sa do niečoho vloží srdce, výsledky sa dostavia rýchlejšie, ako by človek čakal.

V rámci pôsobenia firmy 2din.cz na trhu kladie Thomas dôraz na maximálnu kvalitu práce a zákazníckeho servisu. K jeho koníčkom okrem áut a všetkého okolo nich patrí aj fotografovanie, adrenalínové športy (ideálne nejaké spojené s autami, samozrejme), zoskoky padákom, hicking, jazda na bicykli, climbing a rôzne vodné športy.

Lukáš Marčan

Lukáš je jedným z našich najväčších makačov a súčasne aj (služobne) najstarším zamestnancom. Láska k hudbe ho sprevádzala už dlho pred nástupom k nám – v minulosti hral ako DJ v rôznych kluboch po celej republike. Už krátko po nástupe do 2din.cz sa vypracoval na pozíciu hlavného montážneho technika. Hravo vyrieši aj tie najzložitejšie montáže a nájde spoločnú reč s každým zákazníkom. Asi vás neprekvapí, že medzi Lukášove záľuby patrí hudba, auto úpravy, chytré a moderné technológie a jednou z Lukášových priorít je, samozrejme, čas strávený s rodinou. 

Martin Motl

Martina nájdete v našej dielni, kde pôsobí ako pomocný technik. V minulosti pracoval ako mechanik v autorizovanom servise nemeckej značky áut, ale až práca v 2din.cz mu umožnila spojiť bohaté profesionálne skúsenosti s jeho starou láskou k hudbe. Okrem toho sa zaujíma o svet áut ako taký a v súčasnosti usilovne pracuje na vlastnom projekte – renovuje si staršieho veterána.

Lukáš Král

Aj Lukášovým poľom pôsobnosti je naša pražská montážna dielňa, kde zúročuje svojich viac ako 20 rokov skúseností v oblasti audioinštalácií. Keď je na pľaci prítomný Lukáš, máte istotu precízne a kvalitne odvedenej práce, s ktorou budete 100 % spokojní. Aj on sa vo voľnom čase rád venuje autách, dokonca má svoju vlastnú zbierku. Okrem toho rád trávi čas s rodinou.

Anna Riefler

Áňa – pomáha so všetkým, čo je práve potrebné. Môžete ju nájsť pri výdaji objednávok aj v predajni, kde sa stará o spokojnosť našich zákazníkov. Občas zaskočí aj pri expedícii balíkov alebo pri preberaní tovaru. Keď nie je frmol, väčšinu času trávi kontrolou našej ponuky a udržiava poriadok na webe, aby bola ponuka produktov vždy aktuálna. Anna rada cestuje, zaujíma sa o módu, zdravý životný štýl, cestovanie – hlavne hory a s tým súvisiaci hicking. Samozrejme, na prvom mieste je Annina rodina, s ktorou trávi veľa času. 

David Vála
David Valla

V 2din.cz zohráva David kľúčovú úlohu, pričom je zodpovedný za plánovanie inštalácií, príjem vozidiel a poskytovanie odborných predajných služieb. Vďaka svojim schopnostiam a skúsenostiam je tvárou firmy pri kontakte so zákazníkmi. Davidovo nadšenie pre autá sa neobmedzuje len na pracovný svet; aj v osobnom živote je to jeho obľúbený koníček. Miluje autá a aktívne sa zaujíma o tuning áut, čo mu umožňuje spojiť svoju vášeň s prácou. Jeho ďalšou vášňou je drum and bass hudba, ktorá mu dodáva energiu a inšpiráciu. Rád navštevuje hudobné podujatia a sleduje nové trendy v tomto žánri. Veľa času venuje aj svojej rodine a deťom.

 

Sme viac ako len e-shop

Od založenia v roku 2015 sme prešli poriadny kus cesty. Z one man show jedného nadšenca do ozvučenia automobilov a jednoduchého e-shopu s pár autorádiami v ponuke sme sa postupne vypracovali na veľkú firmu s portfóliom takmer 10-tisíc produktov, tímom niekoľkých zamestnancov, rovnakým počtom externistov (skôr vyšším), samostatnou predajňou a montážnou dielňou v Prahe a širokou paletou služieb v odbore kvalitného ozvučenia a odhlučnenia automobilov.

V roku 2020 sme sa presťahovali do nových priestorov, čo pre nás bola drastická zmena spojená s mnohými výzvami. Po čiastočnej stagnácii v raste sa nám podarilo stabilizovať všetky procesy tak, aby sme svojim zákazníkom mohli poskytovať služby na špičkovej úrovni. Okrem ozvučenia a odhlučnenia automobilov sa po novom venujeme aj auto detailingu a kódovaniu komfortných jednotiek.

Spolupráca

Chcete sa informovať o našich službách ako firma? Zabezpečujeme montáže odhlučnenia a profesionálne ozvučenie automobilov aj pre externé firmy, ako sú oficiálni dealeri, servisy, predajcovia luxusných a zánovných áut a pod. V prípade dlhodobej spolupráce a väčšieho objemu zákaziek vieme ponúknuť zaujímavú spoluprácu.

Ak máte záujem o viac informácií, napíšte na thomas@2din.cz
Thomas Riefler