Keramická ochrana fólií Gyeon Q2 PPF (EVO 50 ml)

Kód: G36078
Novinka
Značka: Gyeon
83,20 € / ks 69,33 € bez DPH
Na dopyt
Môžeme doručiť do:
13.3.2024
Možnosti doručenia

Keramická ochrana PPF fólií, životnosť 24 mesiacov, 50 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q2 PPF EVO 50 ml je keramická ochrana na všetky typy PPF a vinylových fólií.

Unikátny keramický povlak pre ochranné fólie. Q² PPF EVO je veľmi jednoducho aplikovateľný flexibilný jednovrstvový povlak pre všetky typy PPF a vinylov. Je navrhnutý tak, aby predĺžil samočistenie a maximalizoval hydrofóbne vlastnosti akejkoľvek automobilovej fólie a zároveň bol vysokoodolný.

Q² PPF EVO bol navrhnutý tak, aby fungoval so všetkými modernými ochrannými fóliami na lak vrátane poťahovaných a samozaceľovacích verzií. Zvýrazní farbu na lesklej aj matnej fólii bez toho, aby sa zmenil povrch.

Q2 PPF musí byť aplikovaný ako ostatné keramické povlaky, teda krúživými pohybmi. Pred samotnou aplikáciou je nevyhnutná príprava pomocou leštiacej pasty Gyeon Q2M PPF Renew a následné odmastenie pomocou Gyeon Q2M Prep.

Náš tip: Aplikáciu kontrolujte pomocou odrazeného svetla, ktoré ľahko odhalí pruhy či šmuhy, ktoré je potrebné včas odstrániť. Na aplikáciu používajte utierky Gyeon Q2M Suede.

  • Odporúčaná spotreba na 1 vozidlo: 25 ml
  • Životnosť: 24 mesiacov/30 000 km
  • Samočistiace schopnosti: 5/5
  • Odvod vody: 4/5
  • Životnosť: 5/5

Obsah balenia:

  • Gyeon Q2 PPF EVO 50 ml
  • Gyeon aplikátor
  • 4x Gyeon Q2M Suede 10 x 10 cm
  • Aplikačný manuál

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

GYEON Q2 View - keramický povlak na okna (20+20ml)

 

Gyeon je juhokórejský výrobca špičkovej autokozmetiky, ktorý sa teší neustále rastúcej obľube a ktorého produkty ocenia ako začínajúci, tak skúsení detailéri aj autoservisy. Počas uplynulých 10 rokov sa značke podarilo rozšíriť svoju pôsobnosť do viac než 90 krajín sveta na 6 kontinentoch. Juhokórejci sú známi tým, že sú neuveriteľne pracovití, húževnatí a snažia sa ku práci pristupovať s maximálnou precíznosťou. Tento prístup sa odráža aj vo firemnej filozofii Gyeonu – cieľom značky je neustále uvádzanie na trh nových a inovatívnych výrobkov, vytrvalý vývoj a neutíchajúca snaha o redefinovanie odborových štandardov. Ve svojej továrni v Južnej Kórei zamestnáva spoločnosť armádu vedcov a špecialistov, ktorí sa zameriavajú na vývoj, testovanie a vylepšovanie výrobkov tak, aby Gyeon mohol svojim zákazníkom dodávať prvotriedne produkty s nadštandardnou kvalitou.

Portfólio Gyeonu zahŕňa ako detailingové prípravky pre úplných začiatočníkov, tak autokozmetiku pre tých najnáročnejších zákazníkov alebo profesionálne autoservisy. Vybrať si môžete napr. z celého radu čističov a odmasťovačov, kremičitých sealantov, odstraňovačov asfaltu alebo náletovej hrdze, prípravkov na impregnáciu pneumatík, šampónov alebo napríklad prípravkov na pranie utierok z mikrovlákna.

Hlavným ťahákom portfólia tejto juhokórejskej značky sú však ochrany laku založené na báze oxidu kremičitého (SiO2), čo je jedna z najdokonalejších doposiaľ vyvinutých technológií na ochranu vozidiel, ktorá sa vyznačuje hlavne svojou schopnosťou zvýšiť celkovú tvrdosť laku. To všetko spolu so širokou paletou príslušenstva a za veľmi konkurencieschopnú cenu. A aby toho nebolo málo, okrem nadštandardnej kvality všetkých dostupných prípravkov vás uchváti aj spôsob, akým sú balené – jednotlivé fľaše a fľaštičky totiž svojím tvarom pripomínajú diamant, čo len podčiarkuje výsledky, ktoré od nich môžete očakávať.

Dôraz na neutíchajúci vývoj, špičková kvalita, luxusný vzhľad a rozumná cena – to je Gyeon.