CarPro HydrO2 100 ml kremičitý sealant

Kód: CP_119
Novinka
Značka: CarPro
23,63 € / ks 19,69 € bez DPH
Obvykle na sklade do 48 hod.
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Kremičitý sealant na exteriér, koncentrát, 100 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

CarPro HydrO2 100 ml kremičitý sealant

Kremičité polymérové nanočastice obsiahnuté v prostriedku CarProHydrO2 vytvárajú vysokoodolnú ochranú vrstvu na rôznych povrchoch od laku cez sklo až po materiály textilné. Prostriedok tak možno využiť na ochranu všetkých častí vášho vozidla.

CarPro HydrO2 dokáže odpudzovať vodu, čím nielen uľahčuje sušenie po umytí, ale hlavne minimalizuje usadzovanie nečistôt. Udržiava tak lak dlhý čas lesklý a čistý. Nemusíte sa báť ani toho, že by vrstvu zmyl hneď prvý intenzívnejší dážď, práve naopak. Prostriedok je odolný proti poveternostným vplyvom, zmenám teplôt, pôsobeniu UV žiarenia, ale aj proti saponátom a šampónom. Rovnako tak odolá aj soli a kyslým roztokom.

Ochrannú vrstvu nebudete musieť obnovovať 3 až 6 mesiacov. Koncentrát je potrebné riediť až šesťnásobne, čo znamená, že vám balenie prostriedku CarPro HydrO2 vydrží naozaj dlho. Jeho použitie je jednoduché, stačí ho naniesť na mokrý povrch vozidla a opláchnuť vodou.

Postup pri aplikácii:

  1. Koncentrát rozrieďte vodou (ideálne destilovanou) v pomere 1 diel koncentrátu na 6 dielov vody.
  1. Naplňte vzniknutý roztok do rozprašovača.
  2. Celý povrch auta umyte, nepoužívajte však prostriedky s obsahom voskov. Odporúčame vám napr. CarPro Iron X Snow Soap. Auto nechajte mokré.
  3. Roztok nastriekajte na povrch auta.
  4. Opláchnite povrch auta tlakovou vodou, dôjde tak k aktivácii polymérových nanočastíc. Tento krok je potrebné urobiť čo najrýchlejšie po nanesení roztoku na povrchy.
  5. Vozidlo opláchnite nízkotlakovou vodou.
  6. Auto osušte mikrovláknovou utierkou alebo vzduchom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

CarPro CeriGlass Kit 150 ml od 399 Kč | Zboží.cz

 

Firma CarPro bola založená v roku 2009 ľuďmi, ktorí milujú svoje autá. Jej poslaním je sprístupniť špičkové produkty na car detailing širokým masám, čo sa odráža aj v jej produktovej ponuke, v ktorej nájdete mnoho detailingových prípravkov s mimoriadne zaujímavým pomerom cena/výkon. Spoločnosť sa môže pochváliť istým významným prvenstvom – ako vôbec prvá v branži car detailingu začala využívať nanotechnológie. Firma si zakladá na neustálom vývoji a vylepšovaní svojich výrobkov tak, aby vždy mohla svojim klientom ponúknuť len to najlepšie. V našej ponuke nájdete okrem iného sealanty na báze kremíka, keramické ochrany laku, inšpekčné spreje a odmasťovače, prípravky na ošetrenie plastov alebo koncentrované autošampóny tejto značky.