Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml odstraňovač polietavej hrdze

Kód: AF26178
15,73 € / ks 13,11 € bez DPH
Na sklade (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Možnosti doručenia

Luxusný odstraňovač náletovej hrdze a čistič kolies, 500 ml

Detailné informácie

Naše služby

Podrobný popis

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml odstraňovač náletovej hrdze

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml: Vysoko účinný, rýchlo pôsobiaci odstraňovač hrdze a brzdového prachu s rozprašovačom a objemom 1 000 ml.

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover je prémiový výrobok, ktorého výnimočné vlastnosti oceňujú používatelia na celom svete. Výrobok spoľahlivo odstráni všetok brzdový prach a náletovú hrdzu skôr, ako môžu spôsobiť vážne škody.

V súčasnosti môžeme na cestách vidieť obrovské množstvo automobilov a žiaľ, železné zvyšky spolu s brzdovým prachom sa stávajú veľkým problémom. Tieto drobné častice môžu ľahko preniknúť do akéhokoľvek povrchu, a ak sa včas neodstránia, môžu začať korodovať a poškodzovať okolité štruktúry. S prípravkom Auto Finesse Iron Out tieto častice spoľahlivo odstránite a ochránite svojho štvorkolesového spoločníka pred nepriaznivými vplyvmi cestnej premávky.

Výrobok obsahuje inovatívne, neagresívne, vysoko reaktívne a pH neutrálne gélové zloženie, ktoré sa zameriava výlučne na odstraňovanie znečistenia na báze železa. Môžete ho použiť na všetky vonkajšie povrchy vozidla - lak, plast, sklo, chróm, nehrdzavejúcu oceľ, eloxované povrchy, hliník, horčík a dokonca aj gumu. Auto Finesse Iron Out Contamination Remover má tiež výnimočné odmasťovacie schopnosti, vďaka ktorým je vhodný na celkovú dekontamináciu vášho vozidla.

Pozor, výrobok obsahuje aj látky, ktoré zabraňujú následnému prichyteniu nežiaducich častíc na povrch vášho vozidla. Výsledkom je nielen dekontaminácia vášho vozidla, ale aj zníženie usadzovania častíc v budúcnosti!

Skvelá voľba na čistenie silne znečistených kolies!

Aplikácia na kolesá:

1) Najprv sa uistite, že povrch kolesa je suchý a chladný.

2) Potom nastriekajte prípravok na povrch a nechajte ho pôsobiť.

3) To, že výrobok funguje, zistíte podľa toho, že sa zafarbí na výraznú fialovú farbu. Ak sú kolesá naozaj veľmi znečistené, farba bude čierna.

4) Nechajte výrobok pôsobiť, kým nezačne schnúť. Potom ho opláchnite tlakovou umývačkou.

5) Ak je ošetrované koleso naozaj silno znečistené, môžete použiť detailingový štetec.

Nezabudnite na brzdové strmene! S Iron Out bude ich ošetrenie hračkou.

Kola 1

Kola 2

Aplikácia na karosériu:

1) Najprv auto dôkladne umyte, aby ste odstránili všetky klasické nečistoty.

2) Pred nanesením výrobku sa uistite, že je povrch suchý a chladný.

3) Potom nastriekajte prípravok na povrch a nechajte ho pôsobiť.

4) To, že výrobok funguje, zistíte podľa toho, že sa zafarbí na výraznú fialovú farbu.

5) Nechajte výrobok pôsobiť, kým nezačne schnúť. Potom ho opláchnite tlakovou umývačkou. Pri práci na karosérii nepoužívajte žiadne utierky z mikrovlákna ani kefy.

6) Ak je karoséria vášho vozidla skutočne silno znečistená, prípravok neoplachujte a vozidlo ihneď umyte šampónom s neutrálnym pH.

7) Nakoniec všetko opláchnite i s šampónom.

Rez 1

Objem: 500 ml

Cena za 1ks

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 23.8.2022
FUNGUJE JAK MÁ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Auto Finesse The Signature Logo Hoodie - Mikina s kapucí, velikost L

Príbeh spoločnosti Auto Finesse sa začal písať už v roku 1999, keď sa niekoľko nadšencov detailingu rozhodlo založiť si svoju vlastnú garáž. Najprv sa starali hlavne o autá vyššej triedy vlastnené bohatšou klientelou, ale čoskoro sa rozrástli natoľko, že svoj podnik museli od základov prekopať. Postupne tak vznikla špičková firma s vlastnou továrňou, ktorá ponúka detailingové produkty bezkonkurenčnej kvality. Všetky výrobky zo svojho sortimentu vyrába ručne priamo vo svojej továrni, a kým títo nadšenci vypustia akýkoľvek produkt do sveta, najprv ho poriadne otestujú na svojich vlastných autách.

Dnes už po viac ako 20 rokoch od svojho založenia patrí Auto Finesse medzi absolútnu špičku v odbore. Tento status by si firma rada udržala, takže neustále dvíha kvalitu svojich výrobkov a neúnavne sa snaží prichádzať s niečím novým. S jej výrobkami máte vždy istotu, že nešliapnete vedľa. Ak hľadáte bezkonkurenčne najlepšiu autokozmetiku na trhu, potom je Auto Finesse pre vás to pravé. V našej ponuke nájdete okrem iného claye, osviežovače vzduchu, aplikátory a širokú škálu príslušenstva.