ACO – Advanced CoProcessor

ACO – Advanced CoProcessor

Platforma Advanced 32 Bit CoProcessor (ACO) z dielne vývojárov z Audiotec Fischer prichádza s množstvom nových systémových a DSP funkcií. Okrem unikátnych zvukových funkcií DSP procesora (Augmented Bass Processing, StageXpander, RealCenter a mnohých ďalších) preberá riadenie všetkých monitorovacích a komunikačných úloh, a to ako interne, tak externe.

 

 

Tým, čo tento jednočipový počítač odlišuje od predchádzajúcej 8-bitovej generácie, sú oveľa vyššie rýchlosti prepínania medzi nastaveniami (cca 300 ms) a bleskurýchla dátová komunikácia s ladiacom softwarom DSP PC-Tool. Ďalšou významnou vlastnosťou ACO je jeho integrovaný, natívny zavádzač, vďaka ktorému je možné aktualizovať software niekoľkých komponentov DSP, čo zahŕňa napríklad prispôsobenie obvodu ADEP.3 riadeného MCU zmenám diagnostických funkcií v továrenských autorádiách alebo rozšírenia zariadení o dodatočné rozhrania.

ACO navyše ponúka 10 interných pamäťových miest pre uložené nastavenie zvuku namiesto obvyklých dvoch, rovnako ako integrovaný InputEQ s oddelenými kanálmi a analyzátor vstupného signálu (ISA) na jednoduchú analýzu a kompenzáciu vstupných signálov. To umožňuje deekvalizovať pôvodné továrenské nastavenie zvuku v aute, čo zase významne zjednodušuje integráciu viacerých zdrojov signálu do audio výbavy.

Medzi komponenty, v ktorých nájdete nový Advanced CoProcessor, patrí okrem iného:

Input Signal Analyzer (4)_1

 Input Signal Analyzer (3)_1