Auto Finesse teraz aj na 2din.sk!

Legendárna anglická autokozmetika Auto Finesse teraz aj na 2din.cz!

Ak sa už vo svete detailingu nejaký ten čas pohybujete, určite teraz uznanlivo kývate hlavou a tvár vám zdobí široký úsmev. A ak nie, dovoľte, aby sme sa s vami podelili o skvelú novinku – na webe 2din.sk si teraz môžete kúpiť produkty z portfólia anglického výrobcu Auto Finesse, žijúcej legendy na poli autokozmetiky!

_MG_9048

Niečo o značke Auto Finesse

Auto Finesse je celosvetovo uznávaná značka, ktorá sa v priebehu rokov stala synonymom nekompromisnej kvality. Založená bola v roku 1999 ako dieťa niekoľkých nadšených detailerov, pričom svoj dnešný názov nesie od roku 2005. Spočiatku sa majitelia firmy špecializovali na detailingovú starostlivosť o drahé vozidlá pre bohatú klientelu, ale po nejakom čase dospeli k záveru, že by možno stálo za to rozšíriť portfólio svojich služieb aj na iné segmenty trhu a reagovať tak na dynamicky sa rozvíjajúci automobilový priemysel.

Chevy-16Sep11-18-2

Práve toto rozhodnutie stojí za súčasnou podobou značky, ako aj za jej mimoriadnym úspechom. Spolu so zmenou firemnej filozofie sa totiž svojej premiéry dočkal prvý rad detailingových prípravkov. Tie si medzi anglickými motoristami rýchlo získali mimoriadnu obľubu, pričom rozšírenie pôsobnosti značky do zahraničia na seba nenechalo dlho čakať.

Dnes už je Auto Finesse etablovaný velikán, ktorý sa vyznačuje mimoriadne chytrým marketingom, širokým sortimentom pre rôzne typy detailerov a zaujímavým dizajnom, ale hlavne nekompromisnou kvalitou všetkých ponúkaných produktov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Firma pozorne načúva potrebám svojich zákazníkov, samozrejmosťou je aj priaznivý pomer cena/efektivita.

6H4A5607 

Čo nájdete v sortimente Auto Finesse

Ste úplný začiatočník a chceli by ste si profesionálny detailing najprv vyskúšať alebo ste už skúsený profík, ktorému záleží na nekompromisne dokonalom vzhľade svojho štvorkolesového miláčika? Sortiment Auto Finesse odráža potreby všetkých typov detailerov – nájdete v ňom ako univerzálne produkty, autošampóny alebo vosky pre nenáročných klientov, tak aj zložité keramické ochrany, sealanty či leštidlá, ktoré plne uspokoja požiadavky aj tých najnáročnejších detailerov.

Tým to však ani zďaleka nekončí – v portfóliu značky nájdete široký sortiment príslušenstva od leštiacich uterákov, umývacích rukavíc alebo kief cez interiérové štetce, utierky až po ručné aplikátory.

Ak budete s výrobkami Auto Finesse spokojní natoľko, že budete chcieť spoločnosť reprezentovať, značka myslí aj na vás – k dispozícii máme čiapky, bannery, prívesky na kľúče alebo napríklad vedrá s logom vášho obľúbeného výrobcu autokozmetiky.

AF-Light-Grey-Beanie-1

Kvalita, za ktorú ručíme

Ak si kúpite výrobok zo sortimentu značky Auto Finesse, získate po všetkých stránkach kvalitný produkt, za ktorý sa môžeme zaručiť. Portfólio tohto legendárneho výrobcu je zárukou, že o vaše vozidlo bude perfektne postarané, bude vyzerať skvele a pri jazde po meste z vás ostatným padne sánka. To všetko navyše za skvelú cenu!