Bilt Hamber Auto-Foam 5 L aktívna pena

Kód: BH-009
27,57 € / ks 22,98 € bez DPH
Obvykle na sklade do 48 hod.
Môžeme doručiť do:
29.2.2024
Možnosti doručenia

Aktívna pena, 5 l

Detailné informácie

Podrobný popis

Bilt Hamber Auto-Foam 5 l. Aktívna, vysoko koncentrovaná pena na alkalickej báze na predumytie auta. Ak je starostlivosť o lak auta nedostatočná a umývanie nie je šetrné, je viac ako isté, že sa nanesená ochrana poškodí a stratí svoje vlastnosti a trvanlivosť. Väčšina poškodení laku v dôsledku drobných škrabancov je spôsobená nesprávnym umývaním alebo používaním nevhodných prípravkov. Preto dodržiavajte správne postupy a používajte len osvedčené a bezpečné výrobky.

Auto-Foam bezpečne a bezchybne umyje povrch laku pred následným umývaním. Nevytvára veľmi hustú penu, ale má vynikajúce vlastnosti na zmäkčenie nečistôt a bezpečné následné umývanie. Je vyrobená a vhodná na použitie so všetkými typmi tlakových umývačiek. Už 4 % riedenie aktívne čistí povrch neuveriteľných 5 minút. Urobte všetko, čo môžete, aby ste zabezpečili bezchybné a bezpečné umytie laku auta, ktoré sa začína jemným a účinným predumytím. 

Inovatívna pena Auto-Foam je vyvinutá z biologicky rozložiteľných zdrojov. Ľahko odstraňuje nečistoty a zašpinenie bez poškodenia laku. Nie je leptavá, čo zaručuje bezpečnosť aj pri častom a pravidelnom používaní. Jeho aktívne zloženie preniká do nečistôt, zmýva ich a nie je potrebné ručne čistiť povrch a poškodzovať lak. 

Počas čistenia pena aktívne pracuje, praská a posúva sa. Rozkladá nečistoty a odstraňuje ich z povrchu, pričom takéto odstraňovanie nečistôt je bezpečné, účinné a šetrné k použitej ochrane. Potom povrchy opláchnite tlakovou umývačkou, uvidíte, ako ich pena stiahne z povrchu. Pokračujte v umývaní laku tak, ako ste zvyknutí. Úplne sa tak zabráni poškodeniu a poškriabaniu povrchu. 

Poznámka: Ak sú povrchy znečistené viac ako zvyčajne, zvýšte pomer riedenia alebo aplikáciu zopakujte. 

Balenie obsahuje 5000 ml

Cena je za 1 kus

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VB Avatar autora | 13.12.2023
Bilt Hamber za mna jedna z najkvalitnejších a funkčných značiek. Autošampón ke ideálny na detailing na predumytie. Po aplikácií napenovačom stačí počkať 4..5 min a opláchnuť wapkou... Auto ostane čisté bez pouzitia kefy, pripravené na kontaktné umyvanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bilt Hamber Auto Wash | Concentrated Car washPod značkou Bilt-Hamber Laboratories sa skrýva anglický výrobca širokej škály produktov na detailing – voskov, lešteniek, sealantov, clayov, čističov, odmasťovačov, farieb, antikoróznych prípravkov a najrôznejšieho príslušenstva. Firma bola založená v roku 2007.

V posledných rokoch sa jej hybridnému vosku Double Speed-Wax (máme v ponuke!) podarilo päťkrát po sebe získať ocenenie prestížneho anglického magazínu Auto Express za najlepší vosk a sealant na trhu. Dôkazom kvality je aj skutočnosť, že čistič volantu Bilt-Hamber Auto-Wheel bol zvolený za najlepší čistič na volant 9 rokov po sebe. V čom spočíva tajomstvo úspechu Bilt-Hamber Laboratories? Podľa zakladateľov firmy je to neúnavný výskum, novátorský prístup a dôkladné testovanie. Všetky produkty tejto značky pravidelne obsadzujú najvyššie priečky v spotrebiteľských testoch naprieč celou Európou. V našej ponuke nájdete okrem iného čistiace leštidlá, odstraňovače korózie alebo univerzálne čističe tejto značky.